Скарги на блювання, нудоту, слабкість, пекучу біль в животі

Скарги на блювання, нудоту, слабкість, пекучу біль в животі

На консультацію до лікаря-гастроентеролога в «СІТІ ДОКТОР» звернувся пацієнт 47 років з скаргами на блювання, нудоту, слабкість, біль пекучого характеру в животі, що почали турбувати 2 дні тому після вживання «сумнівних»  алкогольних напоїв.

Дані скарги можуть свідчити про ураження підшлункової залози, пошкодження слизової шлунку, дванадцятипалої кишки, аж до розвитку виразки. Відповідно, з метою уточнення діагнозу, призначено дообстеження:

  • лабораторні аналізи, що показалифункціональний стан органів та систем, чи є ознаки запалення, крововтрати;
  • УЗД органів черевної порожнини, що дозволили перевірити стан підшлункової залози, набряк, наявність кіст, стан печінки, чи є і на якій стадії жировий гепатоз;
  • ендоскопія стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, що дали можливість побачити безпосередньо та оглянути слизову, і, в разі вияву виразки, прийняти міри з зупинки кровотечі.

Під час ендоскопії діагностовано: значне пошкодження слизової шлунку.

Скарги на блювання, нудоту, слабкість, пекучу біль в животі

На фото помаранчовим кольором виділено пошкоджену слизову.

По суті, ендоскопія – єдиний метод, що швидко допомагає уточнити діагноз, слідкувати за результатом, і, найголовніше, задокументувати його, адже в клініці можлива фото- та відеореєстрація.

Через 6 тижнів, після проведеного лікування та призначеної дієти, пацієнт відмічає позитивну динаміку і відсутність попередніх скарг, що підтверджується лабораторними та інструментальними дослідженнями.

Завдяки компетентній діагностиці та лікуванню, пацієнт уникнув виразкування та ризику крововтрати.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон