CitiDoctor та Wizz Air Kyiv City Marathon

Wizz Air Kyiv City Marathon вже в десятий раз проводив марафонський забіг – спортивний захід світового рівня, учасником котрого стала і команда CitiDoctor. Марафон – це  можливість випробувати та здолати самого себе, насолодитися витримкою та відчути фантастичну енергію спорту!

У цьому році захід проходив 4, 5 та 6 жовтня.

У п’ятницю та суботу, 4-5 жовтня на території комплексу ВДНГ відбулась спортивна виставка, де команда центру CitiDoctor та наші партнери офтальмологічна клініка АЙЛАЗ приймали пацієнтів перед забігом. Ми безкоштовно надавали консультації з ортопедії, травматології та спортивної медицини, кардіології (робили ЕКГ перед забігом), а також, за показаннями лікаря, тейпували спортсменів! Неймовірно приємно було насолодитися спілкуванням, дати поради та відчути командний дух перед забігом!

 

Дистанції марафону (42,195 км) та півмарафону (21,0975 км) бігуни долали наступного дня, у неділю 6 жовтня. Стартували від Софійської площі. Ми також взяли участь у спеціальному благодійному марафоні, 50% внеску з якого було перераховано організаторами на придбання нового мамографу для українських пацієнтів!

Отримали задоволення та посприяли покращенню рівня медицини в Україні! Насичені 3 дні та є результат! Будьте у формі, піклуйтеся про себе вчасно, та вивчайте культуру активного стилю життя максимально досконало.

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон