Ендопротезування колінного суглобу: таймлапс-відео та результати 3D-реконструкції

Ендопротезування колінного суглобу: таймлапс-відео та результати 3D-реконструкції

Команда ортопедії й травматології хірургічної клініки «СІТІ ДОКТОР» працює на місці задля безпеки та здоров’я наших українських пацієнтів. Деякі лікарі клініки зараз служать для невідкладного лікування поранених у ЗСУ та ми пишаємося тим, що маємо у своєму складі настільки потужну й мужню команду.

У нашому медичному центрі доступне таке хірургічне втручання, зокрема, як заміна колінного суглобу та вирівнювання коліна. На відео представлена візуалізація результатів операції з 3Д-реконструкцією та таймлапс-відео з операційної, де операцію виконував наш лікар ортопед-травматолог Горобець Роман Миколайович. Заміна суглобів проводиться малоінвазивно, з мінімальною втратою крові. У цьому випадку пацієнт ходить вже через 16 годин після операції.

 

Завдяки сумісній роботі з відділом реабілітації, що також працює на базі нашої клініки, пацієнт завжди знаходиться під наглядом і займається виконанням вправ, що дозволяють швидше одужати та задати правильний курс на відновлення.

Дякуємо нашим партнерам М24, що продовжують працювати у нинішніх непростих для нашої країни умовах разом з нами та надають швидку й якісну допомогу пацієнтам.

Звертайтеся щодо ендопротезування до нашого контакт-центру, де куратори клініки «СІТІ ДОКТОР» проконсультують вас і нададуть всю необхідну інформацію стосовно лікаря, ціни та запису. Бережіть себе!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон