Як проходить реабілітація після лікування варикозу

Як проходить реабілітація після лікування варикозу

В непростих умовах для України, коли країна-агресор росія забирає життя наших героїв, здоров’я та ресурси – ми продовжуємо боротися за перемогу. Це наш дім, ми суверенна держава та ми на своїй території.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» продовжує приймати пацієнтів і виконувати для них оперативні втручання. Команда судинних хірургів клініки також на місці та працює заради вашого здоров’я. Просимо звернути увагу на те, що період реабілітації після лікування варикозу сучасними технологіями майже відсутній і полягає, переважно, у:

  • носінні компресійного трикотажу;
  • обмеженості в підйомі речей, маса яких перевищує 5 кг;
  • регулярних піших прогулянках;
  • вживанні достатньої кількості рідини;
  • та, в деяких випадках, прийманні призначених пігулок.

Всіх цих обмежень слід дотримуватися протягом перших 4-х діб після лікування, оскільки вони є найважливішими для періоду успішного одужання.

Далі обов’язковим є візит до клініки для ультразвукового контролю та заміни пов’язки – і можна повертатися до звичного способу життя. Згадкою про «страшну» операцію будуть тільки компресійні панчохи на ваших вже здорових і гарних ніжках, що потрібно буде носити протягом дня ще близько двох тижнів.

Технологічні інновації вже давно зробили процедуру лікування варикозу безболісною, реабілітацію швидкою, а результат – максимально естетичним.

Тому лікування боятися не варто. Бережіть себе та своїх близьких!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон