Партнерство з центром трансплантації кісткового мозку Medical Park

Партнерство з центром трансплантації кісткового мозку Medical Park

Гематологічна служба клініки «СІТІ ДОКТОР» (Україна, Київ) має надійні партнерські відносини з центром трансплантації кісткового мозку найбільшої мережі клінік «Медікал Парк» (Туреччина, Анталія). Наша співпраця між представниками клінік дає можливість надавати українським пацієнтам всі можливі послуги на шляху до одужання від онкогематологічних захворювань.

Ми займаємося пацієнтами від початку діагностики до остаточного моменту терапії, включаючи всі види трансплантації кісткового мозку. Наша онкогематологічна служба завжди допомагає пацієнтам з урахуванням віку, ускладнень, що виникають, та будь-яких інших непередбачених труднощів.

Тиждень тому наша команда на чолі з онкогематологом вищої категорії, кандидатом медичних наук Борисенко Євгенією Олександрівною відвідала клініку Medical Park і відділення онкогематології, щоб перевірити наших пацієнтів та зробити огляд для тих, хто тільки планує або розглядає лікування у Туреччині. Варто відзначити, що в клініці на вищому рівні обладнані всі необхідні умови для утримання пацієнтів за встановленими міжнародними стандартами.

Частина пацієнтів, які на безоплатній основі консультувалися турецькими професорами доктором Бюлентом Ессером і доктором-гематологом Оканом Яраром у нашій клініці CitiDoctor, зараз також проходять лікування в Анталії. Ми дуже задоволені результатами і тієї статистикою, що маємо, докладаючи спільних зусиль до одужання пацієнтів.

 

Важливо, що умови організації простору, які є необхідними для пацієнтів з гематологічними захворюваннями, досить непрості. Вони вимагають окремої бактеріологічної обробки та спеціальних фільтрів, якими оснащені палати. Ми пишаємося тим, що керівництво нашої клініки сприяє розвитку онкогематологічного напрямку, і такі спеціально обладнані бокси є і у нас в Києві, що допомагає одужувати нашим пацієнтам швидше. Це зберігає наших пацієнтів від бактеріальної протигрибкової терапії.

Якщо ми бачимо необхідність продовження лікування для наших українських пацієнтів у центрі трансплантації кісткового мозку, ми організуємо їх транспортування та супровід, а також підкріплює повною інформацією про лікування і його перспективи. Ми допомагаємо таким пацієнтам на всіх етапах.

Вам не варто турбуватися і про мовний бар'єр. Міжнародний відділ клініки «Медікал Парк» на чолі з Фідан Бешлієвою, головним координатором з іноземних громадян, налічує понад 30 перекладачів, включаючи російсько- та україномовний персонал.

Звертайтеся до нас за висококваліфікованої допомогою у лікуванні онкогематологічних захворювань (м. Київ). Ми відкриті для всіх, хто потребує якісного та чесного лікування!

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон