УЗД вен

УЗД вен є золотим стандартом діагностики варикозної хвороби! Всього за 20 хвилин вашого часу, безболісно та комфортно, спеціаліст CitiDoctor зможе діагностувати глибоку і поверхневу венозну систему, а також оцінити прохідність судин. Ви отримаєте кваліфіковану діагностику, консультацію щодо стану вашого здоров'я, оптимальний метод профілактики та лікування варикозу!

 

Можливості команди наших хірургів найрізноманітніші, та на сьогодні ми не відмовили жодному пацієнтові в його побажаннях з пластики статевих органів. Опція доступна і для чоловіків, а також для пацієнтів, які потребують реконструкції тазового дна. До кожної послуги ми підходимо мультидисциплінарно та задіюємо декілька напрямів, щоб максимально допомогти пацієнтові отримати бажані зміни, продовжуючи жити здоровим і повноцінним життям.

Наявність якісного обладнання, підготовлених і досвідчених анестезіологів, а також комплекс реабілітації дозволяють нам виконувати повний спектр послуг. Так, ми надаємо допомогу жінкам, які мають післяпологові проблеми, наприклад, розриви шийки матки. Ми проводимо реконструктивні операції, зберігаючи пацієнткам дітородну функцію. Серйозні опущення піхви 3-4 ступеня, проблеми з цервікальним каналом, випадання матки та інші патології – це саме те, на чому спеціалізується наша команда!

Для уточнюючих запитань і детальної консультації телефонуйте до нашого контакт-центру за номером телефоном +38 044 333 48 85. Берегите себя и не откладывайте своё здоровье на потом!

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон