Операційний блок

Операційний блок в медичній клініці CitiDoctor представлено трьома сучасними операційними, що побудовані за типовим європейським проектом із дотриманням усіх необхідних санітарно-гігієнічних, протипожежних, технічних та інших вимог.

В операційному блоці реалізовано принципи:

  • безпеки та підвищеної стерильності,
  • комфорту та конфіденційності пацієнтів.

Усі приміщення операційного блоку виконано з конструктивних елементів «чистих» приміщень – це означає, що всі матеріали стін, стелі, підлоги та дверей мають антибактеріальне покриття – стерильність, безпека.

Операційні зали обладнано ламінарними потоками площею 9 м², це означає, що зона роботи хірургів  операційний стіл, додаткове обладнання, зона роботи усього персоналу  накривається потоком стерильного повітря та строго направленою циркуляцією повітря зверху донизу з виведенням із операційної  гарантія підтримання стерильності в зоні роботи хірургів.

Система освітлення операційного поля побудована таким чином, що створює ідеальні умови видимості та комфорту роботи хірургів. Сучасні безтіньові світильники не нагріваються та забезпечують краще сприйняття операційного поля хірургами та реалістичне відображення кольорової гами тканин  ефективність та безпека операції.

Операційні оснащені багатофункціональними ендоскопічними стійками, що обладнані інструментарієм для проведення різноманітних ендовідеохірургічних операцій в хірургії, гінекології, урології, ортопедії та травматології, спінальній нейрохірургії, проктології, офтальмології, отоларингології. Два мікроскопи Leica забезпечують максимальну якість зображення та збільшення під час мікрохірургічних операцій.

Кожен зал оснащено сучасним анестезіологічним комплексом і системою контролю життєво важливих функцій організму. Це дозволяє проводити різноманітні види анестезії та операції будь-якого ступеню складності.

У відділенні дотримуються правил розподілення потоків пацієнтів і медперсоналу, що дає можливість дотримуватись максимального рівню санітарного контролю, мінімізує імовірність виникнення внутрішньолікарняних інфекцій та забезпечує повну конфіденційність для наших пацієнтів.

В медичній клініці CitiDoctor проводиться автоматична мийка інструментів, дезінфекція та стерилізація інструментів в автоклаві або плазмовому стерилізаторі за суворими протоколами санітарних стандартів, що гарантує абсолютну стерильність та, як наслідок, безпеку для пацієнта.

В операційному блоці проводять операції досвідчені лікарі медичного центру «СІТІ ДОКТОР», а також запрошені висококласні спеціалісти.

Команда медичних сестер, що підтримує життєдіяльність операційного блоку, має вищу кваліфікаційну категорію та великий практичний досвід.

Всі наші пацієнти після операцій деякий час (тривалість залежить від рівня складності та тривалості операції) знаходяться у відділенні інтенсивної терапії під наглядом досвідчених анестезіологів і терапевтів до повного відновлення.

Тільки переконавшись у повній стабільності та комфорті наших пацієнтів після операції, ми переводимо їх до стаціонарного відділення (денного і цілодобового формату).

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон