Сумісні операції в медичному центрі CitiDoctor: складна хірургія під кутом різних спеціальностей

11 января 2020

Сучасна хірургія часто вимагає об’єднання зусиль кращих хірургів на перехресті різних напрямків. Команда досвідчених хірургів і використання якісного та сучасного обладнання дозволяють нам успішно вирішувати складні мультидисциплінарні проблеми.

До хірургічного центра «СІТІ ДОКТОР» звернулась молода пацієнтка, мати двох дітей з діагнозом – ракова пухлина молочної залози. Завдяки тому, що наша діагностика та лабораторія знаходяться в одному приміщенні, команда клініки працює швидко та приймає рішення, не затримуючи час на лікування пацієнта. Було вирішено невідкладно оперувати пацієнтку, але й зберегти її естетичну красу та впевненість у собі.

За операцію береться тандем онкослужби та пластичної хірургії CitiDoctor – онколог, онкохірург Слюсаренко Олександр Олександрович та пластичний хірург Бебих Олександр Романович. Командою була виконана двостороння мастектомія (видалення молочних залоз) з міні-інвазивним доступом у субмамарній складці, збережено соски, м’язи та одномоментно встановлено анатомічні імпланти.

Такі операції вимагають особливих умов операційного блоку – повної стерильності, потужного анестезіологічного забезпечення та комфортних умов реабілітації. Все це ми реалізували для виконання непростих операцій та швидкого одужання. Пишаємось роботою спеціалістів, які об’єдналися для рятування, лікування та відновлення пацієнтки.

Після операції з видалення молочних залоз для жінки вкрай важливо захистити себе від психологічної травми та зберегти як фізичне, так і емоційне здоров’я. Розвиток реконструктивної хірургії в клініці «СІТІ ДОКТОР» дозволив нам одночасно виконати дві операції та подолати хворобу непомітно та якісно! Дякуємо за довіру!

Другие новости

Запись на приём к врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон