Всесвітній день анестезіолога

16 октября 2019

World Anesthesia Day відзначається щорічно 16 жовтня та вважається професійним святом анестезіологів і реаніматологів по всьому світі!

Історія цієї області медицини почалася в середині 19 століття – бо саме 16 жовтня 1846 року американський зубний лікар Томас Мортон провів операцію під ефірним наркозом. Так вперше було публічно продемонстровано успішне застосування анестезії для створення загального наркозу. В якості анестетика він застосував інгаляцію діетилового ефіру.

Сучасний наркоз має безліч безпечних для людини видів та інтерпретацій, є законним, ліцензованим та абсолютно логічним захистом від болю. В нашому медичному центрі CitiDoctor працює унікальна команда, що утворює потужну анестезіологічну базу для кожного пацієнта!

Ці лікарі, зазвичай, працюють за кадром, але від їх професіоналізму залежить все. Ви – наша впевненість, безпека для пацієнта та запорука результату, за який хочеться сказати «дякуємо». Ми дійсно пишаємося нашою командою!

Анестезіологічне забезпечення в центрі CitiDoctor – це необхідне сучасне обладнання та висока кваліфікація команди лікарів, які забезпечують маніпуляції будь-якого рівня складності від лікувально-діагностичних до радикальних оперативних втручань!

Безпека пацієнта – це наш основний принцип роботи і ми пишаємось тим, що дотримуємось його на всі 100%!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон