Анестезіологія та інтенсивна терапія

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії в хірургічному центрі повного циклу CitiDoctor потужно оснащено сучасним обладнанням, тут працює команда висококваліфікованих лікарів. Наші спеціалісти забезпечують якісну анестезіологічну підтримку під час операції, термінову допомогу під час невідкладних станів, готують пацієнтів до операції та спостерігають їх після.

Оснащення нашої анестезіологічної служби дозволяє проводити операції будь-якого ступеню складності та тривалості.

Для цього здійснюється:

  • визначення комплексу необхідних лабораторних та інструментальних методів обстеження,
  • визначення об’єму консультацій суміжних спеціалістів в перед- та післяопераційному періоді,
  • анестезіологічне забезпечення маніпуляцій будь-якого рівня складності, від лікувально-діагностичних до радикальних оперативних втручань,
  • моніторинг життєво важливих функцій та інтенсивна терапія раннього післяопераційного періоду.

БЕЗПЕКА пацієнта – основний принцип роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Вона забезпечується за допомогою:

  • найновішого обладнання наркозно-дихальної апаратури компанії Dräger, що представляє міжнародний стандарт анестезії та гарантує високий рівень безпеки;
  • повноцінного моніторингу життєво важливих функцій та адекватності знеболювання під час оперативного втручання і в ранньому післяопераційному періоді в умовах палат інтенсивної терапії (BIS-моніторинг в умовах операційної дозволяє додатково контролювати глибину та адекватність анестезії, корегувати дози анестетика, забезпечувати більш м’який вихід зі стану медикаментозного сну;
  • пульсоксиметрія, АТ та ЕКГ-моніторинг;
  • моніторинг дихання.

Наше відділення інтенсивної терапії організовано за міжнародними стандартами та забезпечує повний контроль життєво важливих функцій пацієнта.

Робота спеціалістів відділення інтенсивної терапії підтримується цілодобовою роботою лабораторії, де в мінімальні строки можна отримати результати аналізів будь-якого рівня складності.

Враховуючи широке застосування малоінвазивних методик під час проведення операційних втручань, наявність широкого спектру анестетиків різноманітної тривалості дії та повноцінного моніторингу, більшість оперативних втручань може бути проведена в рамках хірургії одного дня.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює команда лікарів вищої та першої кваліфікаційної категорії. Наші спеціалісти мають необхідні знання та досвід, вони пройшли підготовку в провідних клініках України та продовжують постійно вдосконалювати свій рівень.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Анестезіологічне забезпечення

Ендотрахеальний (інгаляційний) наркоз (до 1 годин) 5800
Ендотрахеальний (інгаляційний) наркоз (за кожну наступну годину) 4000
Внутрішньовенний наркоз (до 30 хвилин) 3200
Внутрішньовенний наркоз (до 1 години) 4300
Внутрішньовенний наркоз (за кожну наступну годину) 3100
Анестезіологічний мониторинг з седацією (до 1 годин) 2500
Анестезіологічний мониторинг з седацією (за кожну наступну годину) 2000
Спинномозкова (спінальна) / епідуральна анестезія 5200

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон