Цілодобовий стаціонар

Хірургічний центр CitiDoctor – це повний цикл створення сервісу для пацієнта від дзвінка до його повної реабілітації. На кожному етапі ми забезпечуємо комфорт, безпеку та повну прозорість у діагностиці та лікуванні для кожної людини. Ми готові докласти максимум зусиль для досягнення ефективного та очікуваного результату.

Задумом створення клініки було формування просторого стаціонару, зручних кімнат перебування, а також наявність комунікації з медичним персоналом у будь-який момент. На сьогодні CitiDoctor обладнано одно- та двомісними палатами, в кожній із яких в індивідуальному порядку розташовано:

  • ліжко-трансформер;
  • змінний одяг та чиста білизна;
  • пакет особистої гігієни;
  • санвузол;
  • душова кабіна;
  • Wi-Fi покриття та TV;
  • портативні меблі для зберігання речей.

Доступ до палати забезпечується за допомогою електронного ключа. Таким чином, ніхто не зможе потурбувати пацієнта або порушити його особистий простір без попередження. Доступ має лише лікуючий лікар і медична сестра, яку закріплено за кімнатою перебування.

Кожна кімната обладнана системою вентиляції та регулюванням контролю температури, має велику кількість природного світла. Усі кольори та якість фурнітури було підібрано командою дизайнерів з метою оптимізації простору, підвищення настрою та створення виключно позитивного мислення. Така атмосфера допоможе вам швидше відновитися та сприятиме одужанню.

Триразове харчування з можливістю вибору (дієтичне, вегетаріанське або, за бажанням, ресторанне меню) завжди знаходяться у вільному виборі й доступі для пацієнта. Біля кожного спального місця на відстані витягнутої руки обладнано спеціальний дзвінок – кнопку виклику медперсоналу. Про вас подбають і нададуть допомогу в будь-який необхідний час.

Таким чином, цілодобовий стаціонар клініки CitiDoctor – це ваш власний номер, наповнений затишком, свободою та всіма зручностями, що пришвидшать реабілітацію та допоможуть вам бути в гарному і бадьорому настрої. Наша увага та практичний комфорт стануть найкращими ліками на шляху до вашої мрії!

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Стаціонар

Денне перебування в двомісній палаті (до 12 годин, без харчування) 1500
Стаціонарне перебування в двомісній палаті з 3-х разовим харчуванням 3000
Стаціонарне перебування в одномісній палаті з 3-х разовим харчуванням 4500
Стаціонарне перебування в палаті інтенсивної терапії (1 година) 400
Індивідуальний сестринський пост по догляду на дому (1 доба) 2000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон