Інфузійні порти

29 серпня 2018

Для зручності пацієнтів, в медичному центрі CitiDoctor надається послуга імплантації інфузійного порту для проведення хіміотерапевтичного лікування. Встановлення таких портів здійснюють висококваліфіковані хірурги в умовах сучасної операційної під необхідним контролем. Під час встановлення пропонується місцева анестезія. Завдяки такому пристрою пацієнти клініки «СІТІ ДОКТОР» отримують комфортне та безболісне лікування онкологічних захворювань.

Порт для інфузій багатофункціональний. Його можна успішно застосовувати не тільки для введення хіміопрепаратів, але і для інших цілей. Наприклад, для парентерального харчування, забору та переливання крові, маніпуляцій, що передбачають багаторазове введення внутрішньовенного катетера.

Порт-система дуже зручна для пацієнта. Доволі часто хіміотерапія призначається курсами процедур, що повторюються через певний час. В таких випадках важливо подбати про здоров’я судин, забезпечити психологічний комфорт пацієнту, а також врахувати необхідність багаторазового введення препаратів подразнювальної дії. Завдяки порт-системі проведення процедур спрощується. Вона встановлюється підшкірно на тривалий час – система служить від трьох до п’яти років. Пристрій не потребує особливого догляду, не змінює звичний спосіб життя пацієнта, він на 100% ізольований від зовнішнього середовища.

Порт складається з титанового резервуара, що розміщується під шкірою. Такий резервуар вкривається спеціальним біоінертним полімером, а зверху розміщується силіконова мембрана. Спеціальною голкою лікар проколює цю мембрану та вводить через неї ліки. До порту під’єднано трубку катетера, що має постійний доступ до судини або артерії. При виборі місця установки порту лікар оцінює загальний стан пацієнта та спосіб лікування.

Медичний центр CitiDoctor використовує в роботі порти таких виробників: B.Braun та POLYSITE®.

Інфузійні порти ефективні та зручні не лише при лікуванні онкології, їх успішно застосовують при діабеті та ставлять пацієнтам, які мають тонкі та пошкоджені периферичні вени.

Якщо у вас є запитання щодо встановлення портів в медичному центрі CitiDoctor або ви потребуєте більш детальної інформації, звертайтеся до наших спеціалістів в кол-центрі за номером 044 333 48 85 або залишайте свої запитання на нашому сайті.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соціальних мережах Facebook та Instagram, будьте в курсі усіх новин у нашому щотижневому дайджесті подій та знайомтеся на сайті центру зі спеціалістами.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон