Трансгендерна хірургія (операції зміни статі)

На сьогодні медичний центр «СІТІ ДОКТОР» має в своєму розпорядженні три операційні, що повністю обладнані найновішим устаткуванням і технологіями для проведення операцій будь-якої складності. Це дозволяє нам здійснювати ті види хірургічних втручань, що раніше були доступні лише за кордоном. Наші спеціалісти  досвідчені хірурги з іменем і професійним стажем більше 20 років, яким довіряють колеги та пацієнти, які залишились задоволеними результатом на всі 100%.

Компетентна команда клініки CitiDoctor надає своїм пацієнтам послугу такого оперативного втручання, як хірургічна корекція статі.

Трансгендерна операція може поділятися на декілька видів і комплексів послуг, в залежності від бажань та потреб пацієнта. Ми виконуємо усі види лицевої хірургії, а також проводимо реконструкцію геніталій. При цьому ми повністю дотримуємось естетичних норм, а також зберігаємо чутливість і сексуальну функцію людини.

Комплекс хірургічних втручань достатньо різноманітний. Ми ведемо кожного пацієнта індивідуально, а консультації наших спеціалістів допомагають визначитися із зоною проведення операції та подальших змін, що вона несе. В залежності від обраної області трансформації, можна виділити такі види зміни статі:

1. Лицева пластична хірургія

  • ринопластика, контуринг овалу обличчя, збільшення губ, ліпофілінг, підтяжка обличчя та інші хірургічні втручання;

2. Маммопластика

  • збільшення грудей, видалення молочних залоз;

3. Вагінопластика

4. Видалення статевих органів

5. Формування геніталій.

Медична корекція статі дуже вузькоспеціалізована та потребує достатнього досвіду у спеціалістів, а також знань в області подальшої підтримки пацієнта після проведення операції.

В цьому «СІТІ ДОКТОР» має значну команду професіоналів на чолі із нашим провідним пластичним хірургом. Це Храпач Василь Васильович — доктор медичних наук, професор кафедри хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, член правління Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ), президент організації «Клуб пластичних хірургів», член міжнародної конфедерації пластичних і реконструктивних хірургів (IPRAS).

Операція зі зміни статі дуже унікальна та має повне оснащення для реалізації командою хірургічного центру CitiDoctor. Для цього вам необхідно здійснити дзвінок нашому координатору (044) 333 48 85 або залишити свою заявку. Ми готові ділитися історіями наших пацієнтів, без розкриття конфіденційних даних, і бути відкритими до прийняття вашого рішення.

Дізнайтесь більше про сучасний операційний блок хірургічного центру CitiDoctor.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Консультативні послуги

Консультація спеціаліста (первинний прийом) 600
Консультація спеціаліста (повторний прийом) 450

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон