Нейрохірургія

Спеціалісти відділення нейрохірургії клініки CitiDoctor виконують найскладніші нейрохірургічні операції, застосовуючи сучасні, малотравматичні методики. Наша команда нейрохірургів, які пройшли підготовку в клініках США, Німеччини, Франції, Австрії, Італії, Туреччини, Китаю та інших країн, працює за найвищими міжнародними стандартами на основі доказової медицини.

У клініці CitiDoctor проводиться хірургічне лікування захворювань нервової системи, в тому числі:

 • пухлин головного та спинного мозку будь-якого типу і локалізації, зокрема метастазів, із застосуванням як мікроскопу, так і ендоскопу;
 • аневризм, артеріовенозних ікавернозних мальформацій;
 • профілактики ішемічних уражень головного мозку, виконання каротидної ендартеректомії;
 • травм і захворювань хребта будь-якої складності (стенози спинно-мозкового каналу, лістези, грижі міжхребцевих дисків, компресійні  переломи тіл хребців та ін.);
 • черепно-мозкових травм та їх наслідків;
 • гідроцефалгії;
 • кіст головного таспинного мозку;
 • хронічного больового синдрому;
 • тунельних нейропатій, наслідків травм периферичної нервової системи.

Хірургічне лікування травм і захворювань хребта проводиться за допомогою застосування сучасних малоінвазивних (малотравматичних) методик. При переломах хребта команда нейрохірургів клініки CitiDoctor через невеличкі розрізи (до 3-х см) виконує перкутанну транспедикулярну фіксацію хребта системою Medtronic Sexant (замість великих розрізів до 15 см, як це робили раніше). Також застосовується при операціях на хребті система тубулярних ретракторів Medtronic MetrX із використанням мікроскопу, що допомагає мінімізувати травму (через невеличкі розрізи до 3-х см) і досягти кращого функціонального результату із збереженням важливих анатомічних структур хребта.

Застосування цих малотравматичних підходів дозволяє вже наступної доби після операції активізувати пацієнта, знизити післяопераційний біль, досягти швидшого одужання та початку реабілітації. Середній термін перебування в стаціонарі – 2-3 доби.

Коли необхідна консультація лікаря-нейрохірурга?

Пацієнт отримує направлення до нейрохірурга від невролога, спеціаліста з КТ і МРТ, а також лікарів інших спеціальностей (лікаря загальної практики, ортопеда-травматолога, онколога та ін.). Пацієнт може звернутися до фахівця самостійно, якщо вважає, що йому необхідна консультація нейрохірурга.

Оснащення операційних

Сучасні технології мінімізують ризик ускладнень при операціях на структурах нервової системи та підвищують ефективність лікування. Нами застосовуються сучасні, малотравматичні методики, що дозволяють якнайшвидше повернути пацієнта до свого звичайного життя. Використання мікроскопу та ендоскопу стало невід’ємним в практиці нейрохірургів клініки CitiDoctor.

Високий рівень безпеки, безконтактні двері та ламінарні потоки в операційних надають максимальний рівень захищеності. Потужна анестезіологічна бригада застосовує газові інгаляційні наркози та дбає про пацієнта щосекунди, а якісне обладнання допомагає нам це робити на високому рівні.

Реабілітація після операцій

Хірургічний центр CitiDoctor має власні відділення фізіотерапії, масажу та мануальної терапії, де працюють фахівці, які пройшли підготовку в клініках Німеччини, Великобританії, США.

Нейрохірурги працюють в одній команді з онкологами, фахівцями променевої діагностики та променевими терапевтами, психотерапевтами, кардіологами, ортопедами-травматологами, хірургами, ендокринологами, реабілітологами, офтальмологами, оториноларингологами.

Переваги нейрохірургії в хірургічному центрі CitiDoctor

 • На базі медичного центра функціонує власна лабораторія тавсі аналізи пацієнт може здати на місці;
 • КТ-і МРТ-дослідження також представлені в приміщенні клініки CitiDoctor;
 • наші фахівці оперативно проводять цитологічні, гістологічні та імуногістохімічні дослідження тканин, видалених під час операції;
 • за потреби, в діагностичному процесі беруть участь закордонні фахівці;
 • наявність міжгалузевих спеціалістів дозволяє нам швидко надати спеціалізовану допомогу пацієнту при складних діагнозах і рецидивах захворювання.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Амбулаторне лікування

Консультативні послуги

Консиліум 1900
Консультація невропатолога (первинний прийом) 1200
Консультація невропатолога (повторний прийом) 1000
Консультація нейрохірурга (повторний прийом) 1000
Консультація нейрохірурга (первинний прийом) 1200
Консультація нейрохірурга Бринкача І. С. 1200
Консультація нейрохірурга к.м.н. Тиш І. І. 1200
Проміжна консультація невропатолога Хомишин І. В. 300

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон