Комплексний підхід до профілактики та корекції ожиріння

 

Активний спосіб життя

Сучасні мешканці мегаполіса надзвичайно звикли до сидячого способу життя. Вони мало рухаються, майже не бігають та швидше оберуть проїхатися ліфтом, ніж піднятися сходами. У зв’язку з неправильним і надмірним харчуванням, це призводить до підвищеного вмісту цукру та шкідливого холестерину в крові. Хворіє серце, страждають судини, настає ожиріння.

Активний спосіб життя  найкраща профілактика хвороб!

Переваги активного способу життя

 • Спорт продовжує життя. Захворювання судин і серця, діабет, ожиріння, хвороби легенів – всьому цьому можна запобігти, відтермінувати або вилікувати, якщо ви прихильник здорового способу життя.
 • Люди, що ведуть активний спосіб життя, є щасливішими за інших. Вони менш схильні до депресій.
 • Активний спосіб життя позитивно впливає на роботу мозку. Підвищуються креативність і творчі здібності.
 • Активні люди молодше виглядають і краще почуваються.
Активний спосіб життя

З чого почати?

Усі знають, що турбота про своє здоров’я та організм дуже важлива. ЗМІ вже давно назвали активний спосіб життя трендом. Кожна друга знаменитість пропагує заняття спортом, правильне харчування та достатній сон. Але навіть попри те, що рецептів, занять, порад є тисячі, не кожному вдається переключитися на новий формат життя, мислити та діяти інакше. Для того, щоб не залишатися на одному місці, найкраще робити невеликі кроки. Почати з простих речей і звичок.

Прості поради на кожен день

 1. Не пропускайте ранкову зарядку. Просто подумайте, як мало часу вона займає. Налаштуйтеся на рух як задоволення та все вийде.
 2. Якщо вам складно організувати регулярні тренування вдома, запишіться в спортзал або басейн. В оточенні людей, зайнятих тією ж справою, завжди веселіше та легше переборювати власні слабкості!
 3. Обирайте сходи, а не ліфт. Прості рішення дуже часто економлять час і дають результат!
 4. Не втрачайте можливість прогулятися: після обіду, після роботи, у вихідні дні. Це прекрасна можливість поспілкуватись із сім’єю, друзями. Гуляйте, спілкуйтеся та отримуйте задоволення.
 5. Протягом робочого дня влаштовуйте хвилинки спорту. Походіть, зробіть декілька нахилів, розімніть шию. Поступово це стане звичкою, щодопоможе вам не втомлюватись на роботі!
 6. Знайдіть спортивне хобі. Це може бути велосипед, великий теніс, біг або спортивне орієнтування. Підключіть до цього хобі членів вашої родини та друзів. Будь-які спортивні відкриття підвищують самооцінку. «Я це вмію!»
 7. Ходіть мінімум 10-12 тисяч кроків у день. Контролювати ваше навантаження сьогодні допомагають спеціальні браслети. Подружіться з такими помічниками!

 

Здорове харчування

Здорове харчування

Якщо вам заважає зайва вага, а об’єми тіла забирають свободу пересування та комфорт, почніть із того, щоб виправити своє здоров’я. Усі наші зовнішні проблеми – результат внутрішніх змін організму та функціонування його систем.

До чого призводить вживання шкідливої їжі?

Ожиріння – це хронічне обмінне захворювання, що виражається не лише у зайвих кілограмах, а й у погіршенні роботи кровообігу, метаболізму та інших життєво важливих процесів. Неправильне харчування провокує набір ваги та появу жиру, що накопичується не лише під шкірою, а й уражує внутрішні органи.

У боротьбі з таким діагнозом допомагають впоратись дієтологи, психологи та спортивні тренери. Кваліфіковані лікарі та сучасна медицина можуть допомогти з глибшим вивченням питання та визначенням чинників набору ваги.

Що сприяє набору ваги?

 • Алергія на деякі компоненти харчування: збільшує апетит і сприяє набору ваги;
 • порушення обміну речовин: зневоднення організму, надлишок цукру або генетичний збій;
 • низький рівень фізичних навантажень: прихід калорій більший, ніж розхід;
 • стреси та поганий настрій.

В певний момент це зачароване коло замикається та впоратися з проблемою самостійно стає дуже важко.

До кого звертатися за порадами щодо здорового харчування?

В клініці CitiDoctor є своя лабораторія та команда лікарів, що займається здоров’ям пацієнта в комплексі з контролем параметрів та об’ємів його тіла. Пацієнти завжди можуть прийти на прийом та обстеження у таких спеціалістів, як:

 • гастроентеролог (шлунок і ШКТ);
 • ендокринолог (УЗД і щитоподібна залоза);
 • трихолог (шкіра таволосся);
 • дерматовенеролог (шкірні покрови);
 • гінеколог або уролог (гормональний фон).

Лікарі, які займаються коректуванням харчування, призначають лікування тільки після проведення консультації, здачі аналізів та проведення діагностики джерела проблеми. Налагодити своє харчування – це, в першу чергу, налагодити якість ресурсів, що дають енергію та життя нашому тілу. Від того, наскільки якісним буде це «паливо», буде залежати робота нашого організму.

З чого почати?

Рекомендується уникати самолікування та приймання препаратів для схуднення, а також призначення дієт без попереднього огляду лікарем. Збій необхідного рівня білків, жирів і вуглеводів в організмі може викликати порушення та сприяти набору зайвої ваги після різкого схуднення. Запишіться на прийом до спеціаліста та вивчіть своє тіло.

Пам’ятайте, що починати день необхідно зі складних вуглеводів, обідати вуглеводами та білками з додаванням жирів, а на вечерю – чистий білок і некрохмалисті овочі (зеленого кольору). На кожний кілограм ваги – 30 мл води на день. Прості правила допоможуть вам не обмежувати себе десятиденною дієтою, а задати для себе правильне харчування як спосіб життя.

Ваша струнка фігура залежить тільки від стану вашого здоров’я. Піклуйтеся про себе, налагодьте вживання вітамінів і правильних продуктів із допомогою лікаря та назавжди забудьте про зайву вагу.

 

Поради психолога

Поради психолога

Якщо ви давно намагаєтеся позбавитись зайвої ваги, але чомусь не досягаєте поставленої мети, то, можливо, відповіді потрібно шукати в кабінеті психолога.

Чому не виходить схуднути?

Тіло – це своєрідний банк даних, що зберігає інформацію про людину. Спосіб життя, тривалість сну, харчова поведінка – це все відображається в нашому тілі. Їжа для нас – не лише задоволення фізіологічної потреби, вона пов’язана з емоціями, звичками, традиціями.

Для того, щоб тримати себе у формі, дуже важливо правильно ставитися до свого тіла, до свого «я». Не потрібно недооцінювати або, навпаки, переоцінювати проблему, що існує. Завжди важливо зберігати доброзичливе ставлення до себе.

Шукайте причини всередині себе, не списуйте проблеми на чинник спадковості, неправильний обмін речовин, ненормований робочий графік, відсутність вільного часу. Не знімайте з себе відповідальність. Розберіться в ситуації.

Подумайте, чи не заїдаєте ви свої страхи або стреси?

Найпростіший спосіб упоратися з тривожними станами – заїдати їх. Людина ніби намагається убезпечити себе таким чином, через набір ваги.

Визначте, яку роль грає у вашому житті їжа, яка її функція, спробуйте спланувати інші способи поводження у стресових ситуаціях.

Багато хто використовує тіло як ресурс, піддає його різним випробуванням, критикує.

Виходить замкнене коло: формується несприйняття себе, тіло ніби відчуває, що його не люблять, і «відповідає» хворобами та зайвими кілограмами. Від цього включається режим пошуку приємних емоцій, що найпростіше отримати разом з їжею. Коло замикається.

Що важливо в процесі схуднення?

Проявляйте наполегливість! Зайва вага піде лише у випадку, якщо ви прикладете всю свою силу волі.

Складніше за все відмовитися хоча б тимчасово від висококалорійної їжі. Продукти, насичені жирами, напряму впливають на вироблення в організмі «гормонів радості». У повних людей розвивається залежність від їжі. Лікарі та психологи радять налаштуватися на успіх і запрограмувати себе на те, що шлях до красивої фігури можна пройти легко. Згідно статистики, більше 20% людей, що худнуть, здаються вже після першого тижня введення «нового раціону».

Поясніть собі, чому вам потрібно прибрати зайві кілограми?

Наважтеся на серйозні перепланування вашого способу життя. Уявіть кінцевий результат і те, наскільки більш здоровим буде ваше тіло.

Проконсультуйтеся з лікарем.

Оцінка ситуації з професійної точки зору – дуже важливий етап процесу схуднення. Лікар запропонує не лише оптимальний для вашого організму план, але й співпрацю, підтримку. Крім того, звернення до професіонала дасть вам можливість дізнатися про нові методики, що використовуються у лікування ожиріння сьогодні.

Не завищуйте свої очікування та ставте досяжні цілі.

Психологи стверджують, що припинення дієти, в першу чергу, відбувається через дуже високі очікування та некоректно поставлені цілі. Набагато краще розрахувати для себе оптимальний ритм, контролювати основні показники, повільно, але впевнено, йти до мети. Нехай мірою успіху стануть невеликі, але реальні цифри. Буде простіше справлятися з почуттям голоду, приємніше святкувати щоденні перемоги.

Створіть свою особисту групу «вболівальників».

Якщо люди, які оточують вас, вірять у ваш успіх та надають моральну підтримку в потрібний час, ваша мотивація ніколи не опуститься до нульової відмітки. В такій команді можуть бути не лише друзі та члени родини, але й лікар, тренер.

 

Косметологія

Косметологія

Косметологія грає одну з найголовніших ролей в процесі отримання стабільних результатів схуднення. На сьогоднішній день відомо багато ефективних і прогресивних методик, що успішно застосовуються для корекції ваги та фігури.

Косметологічні процедури дозволяють вам швидше отримати результат схуднення, крім того, це безсумнівне задоволення!

Які ж із найбільш актуальних в косметології методик зможуть нам допомогти?

Лімфодренажний (антицелюлітний) масаж

Проводиться, як правило, на проблемних зонах. Масажист працює повільно, але доволі інтенсивно. Ніби «вижимає» шкіру, щоб звільнити жирові клітини від вологи та продуктів метаболізму. Зайва волога та шлаки лімфатичними судинами виводяться із тканин. Лімфодренажний масаж допомагає покращити кровопостачання тканин, прибрати непотрібну рідину з клітин, зробити більш активними процеси обміну та метаболізму.

Сеанси антицелюлітних масажів спрямовані, в першу чергу, на зниження проявів целюліту або його повну ліквідацію. Включають в себе механічні та рефлекторні дії на тканини. Для посилення ефекту застосовують спеціальні олії, лікувальні гелі та мазі.

Обгортання

Процедури доцільно доповнювати різноманітними обгортаннями. Як правило, до складу препаратів для обгортання входять натуральні речовини, що підвищують тургор шкіри, посилюють процеси спалювання жиру та підвищують обмінні процеси в тканинах (водорості, кава, олії цитрусових).

Мезотерапія

Ін’єкційна мезотерапія (або мезотерапія) – це дієвий нехірургічний метод введення (місцево) доз лікувальних і біологічно активних засобів в поверхневі та середні шари шкіри. При вирішуванні питань зниження ваги до складу мезотерапевтичних препаратів включаються такі, що спалюють жир і підвищують обмін речовин. Мезотерапія допомагає в корекції локальних жирових відкладень, використовується для покращення виду та структури шкіри. Мезотерапія не викликає звикання та забезпечує довготривалий ефект.

При прийнятті рішення про використання будь-якого з перерахованих вище методів варто проконсультуватися зі спеціалістом. Важливо розуміти, що ожиріння – це хвороба, що часто супроводжується послабленням імунітету, поганою роботою серцево-судинної системи, печінки, нирок. Рішення про призначення того чи іншого виду масажу, про кількість процедур повинен приймати лікар.

Лікування ожиріння вимагає зміни мислення, образу життя. Все це – велика робота над собою. Але позитивний результат дозволить вам пишатися собою, і це вартує зусиль. Спеціалісти допоможуть вам в рішення вашої проблеми та разом з вами радітимуть вашим досягненням!

 

Пластична хірургія

Пластична хірургія

Ваша фігура – результат результат вашого способу життя і дзеркало здоров’я.

Свобода руху, доступність вибору одягу, легкість побудови особистих стосунків і нових знайомств – це саме те, що завжди залежить від нашого тіла та комфорту в ньому. Не нехтуйте здоров’ям і пам’ятайте, що проблеми з вагою – це діагноз, а не фізична вада. Почніть сьогодні та змініть своє майбутнє вже завтра.

Схуднення та пластика

Пластична хірургія допомагає в рішенні багатьох проблем. Спеціалісти в цій галузі можуть надати абсолютно нову форму будь-якій частині вашого тіла:

 • друге підборіддя, зайвий жир і складки на тілі –швидке малоінвазивне видалення без слідів і з коротким періодом реабілітації;
 • шкіра, що обвисла, недостатній розмір грудей і пласкі сідниці – підбір імплантів і створення об’ємів потрібної форми та пружності.

Всі ці маніпуляції швидко та легко допомагають пацієнту отримати нові форми, створюючи фігури вашої мрії. Важливо звернутися до спеціаліста, який допоможе організувати лікування під ваш тип фігури та особливості організму. Потрібно бути готовим до того, що реалізація вашої мрії займе деякий час і вимагатиме зусиль не лише від хірургів, а й від вас.

Комплексне перетворення

Серед пластичних операцій з корекції об’ємів обличчя та фігури виділяють:

 • пластику обличчя – підтяжку шиї та підборіддя, видалення грудок Біша;
 • пластику грудей – збільшення чи зменшення об’ємів молочних залоз;
 • ліпофілінг і контурну пластику тіла;
 • пластику стегон і сідниць;
 • ліпосакцію та абдомінопластику (пластику живота);
 • інтимну пластику.

Таким чином, естетична та реконструктивна медицина можуть вирішити ті задачі, що не під силу спорту, сильному фізичному навантаженню та дієтам. Будь-які зайві або недостатні об’єми можна корегувати за допомогою правильно підібраного хірургічного втручання та кваліфікованого лікаря.

Пластична хірургія

Консультація, операція, реабілітація

В клініці CitiDoctor працює команда професіоналів, які вже більше 20 років спеціалізуються на проблемах зайвої ваги як в Україні, так і в Європі. Ми пропонуємо повний спектр сучасної стратегії боротьби з зайвою вагою, починаючи з психологічної підтримки, рефлексотерапії, косметологічних процедур, до найбільш радикальних хірургічних втручать і подальшої реабілітації.

Тут вам нададуть повноцінний огляд і консультацію, складуть індивідуальну програму корекції (обговорять її об’єм і вигляд) і розроблять індивідуальну програму реабілітації після операції. Відповіді спеціалістів на будь-які питання та доступ до всієї інформації – гарант вашої безпеки і 100% якісного лікування.

Найбільш радикальними засобами в боротьбі з ожирінням в сучасній медицині є оперативні втручання. Малоінвазивні методики значно скорочують час операцій. Операція триває від 20 до 60 хвилин, в залежності від поставлених задач. Період підготовки займає від 1 до 7 днів, а відновлення, при застосуванні сучасних методик, протікає швидко, комфортно та займає від декількох годин до декількох днів.

При виконанні таких операцій велике значення має наявність в клініці спеціалізованого операційного блоку, висококласних спеціалістів і правильно налагодженої взаємодії між ними.

Хірургічне відділення клініки «СІТІ ДОКТОР» – це унікальне поєднання прекрасного обладнання, гарантованої стерильності та висококваліфікованої команди. І це головні складові хорошого результату.

Не варто нехтувати можливостями, що вдосконалюють ваш зовнішній вигляд без зайвих проблем і болю. Швидке відновлення та короткий період реабілітації – це саме те, що допоможе вам швидко прийти в форму та виконати все заплановане в своєму новому, красивому тілі.

Любіть себе та вчиться сміливо піклуватися про своє зовнішнє і внутрішнє здоров’я!

 

Баріатрична хірургія

Баріатрична хірургія

Баріатрична хірургія – це найновіша методика ефективного лікування хронічного ожиріння та усунення ускладнень і захворювань, пов’язаних із цим діагнозом.

Тривалість та якість нашого життя напряму залежить від стану нашого здоров’я, і ми повинні піклуватися про себе і про цілісну роботу всього організму. Пам’ятайте, що зайва вага впливає на роботу абсолютно всіх органів, збільшує навантаження на серце, ЦНС, опорно-руховий апарат.

Медицина про схуднення

Ожиріння як хвороба позбавляє нас багатьох радостей життя, віднімає час і хороший настрій, а також можливості, що ми могли б мати в здоровому тілі.

Запущена форма зайвої ваги вже складно піддається харчовим дієтам, фізичним навантаженням в спортивному залі та роботі з психологом. Сучасна медицина із допомогою хірургічного втручання допоможе позбавитись від цієї проблеми шляхом внутрішнього усунення чинників ожиріння.

Хірургія шлунку

Баріатрична хірургія – це саме та операція, що може змінити ваші харчові запити і побороти почуття голоду, яке атакує ваш організм занадто часто.

Така хірургія може бути проведена в такій формі:

 • рукавна резекція шлунку (sleevegastrectomy);
 • шунтування шлунку за Ру (Roux-en-Y gastric bypass);
 • міні-шунтування шлунку (minigastric bypass);
 • гастроплікація (gastric plication).

Існує багато різноманітних методів і форм виконання баріатрії, всі вони обговорюються з пацієнтом і вибирається оптимальний варіант, що підходить для вашого способу життя.

Гарантія результату

В сучасному хірургічному центрі CitiDoctor виконуються найскладніші хірургічні операції за методиками, розробленими нашими лікарями спеціально для лікування ожиріння.

Клініку обладнано сучасною операційною, комфортним стаціонарним відділенням і всім необхідним для проведення баріатричної хірургії. Наші хірурги спеціалізуються в питаннях хірургії ожиріння, володіють усіма можливими методиками та великим досвідом. Тут пацієнти впевнені в своїй безпеці.

Відкритий доступ до інформації

Лікування ожиріння виконується за технологією Fast Track Surgery, де за допомогою лапароскопічної стійки на тілі пацієнта не залишається майже ніяких слідів операції, тіло зберігається без шрамів і надрізів. Сама операція триває 60 хвилин і дозволяє вже за 2-4 тижні повністю відновитися. Пацієнт притримується правильного харчування та під наглядом наших реабілітологів проходить курс відновлення і реабілітації.

Ви маєте шанс віднайти своє здоров’я та якісно здійснити мрію. Худніть правильно та під наглядом лікаря, бережіть себе і пам’ятайте, що вихід є завжди.

Хірургія зайвої ваги

Отримайте потрібні вам відповіді у наших консультантів за номером +38 044 333 48 85. Ми готові вам допомогти у той спосіб, що найбільше підходить конкретно для вас.

Дізнайтесь більше про сучасний операційний блок хірургічного центру CitiDoctor.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Баріатрічна хірургія

Гастроплікація 128800
Міні-шунтування шлунку 128800
Рукавна резекція шлунку 154000
Шунтування шлунку по Ру 159600

Консультативні послуги

Консультація лікаря-хірурга ургентна 1750
Консультація хірурга (первинний прийом) 1200
Консультація хірурга (повторний прийом) 1000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон