CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу. Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу. Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

«CITI ДОКТОР» – новий концепт для приватної медицини в Україні. Медичний центр реалізовано як хірургічний центр повного циклу, він має суперсучасний операційний блок, інтенсивну терапію, цілодобовий стаціонар, реабілітацію та діагностику — все під одним дахом.

Медичний центр CitiDoctor отримав акредитаційний сертифікат і першу категорію від Міністерства охорони здоров’я України №014908.

Клініка об’єднала кращих фахівців з найбільш затребуваних напрямків хірургії.

Уся хірургія в нашому центрі – це малоінвазивні втручання з використанням сучасних технологій, таких як 3D-моделювання результату пластичних операцій, апарату для зварювання живих тканин серії ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД®, хірургічна лапароскопічна стійка Stryker Laparoscopy Tower, радіохвильовий хірургічний генератор Сургітрон™ EMC.

Сьогодні в медичному центрі CitiDoctor представлено високотехнологічні методи хірургії в областях ЛОР-хірургії та відновлення слуху, абдомінальної малоінвазивної хірургії, ортопедії та спортивої травматології, спінальної нейрохірургії, гінекології, пластичної хірургії, ендокринної хірургії, судинної хірургії, гематології, хіміотерапії та онкохірургії.

Багато сучасних операцій вимагають особливих умов операційного блоку  повної стерильності, особливих технологій очищення повітря. Все це ми реалізували у нашій новій клініці, що ми побудували для майбутнього. Три операційних блоки, обладнані ламінарними потоками, дозволяють проводити операції в умовах ідеальної стерильності.

Сучасна хірургія часто вимагає об’єднання зусиль найкращих хірургів на стику різних напрямків. Команда досвідчених хірургів та сучасне дороговартісне обладнання дозволяють нам успішно вирішувати складні мультидисциплінарні проблеми.

Діагностика в клініці CitiDoctor. Для зручності пацієнтів в будівлі центру зосереджено усю необхідну діагностику для постановки та уточнення діагнозу – власна лабораторія, УЗД нового покоління (Samsung Medison H60), відеоендоскопічна стійка Olympus Exera II CV-180, а для МРТ-досліджень залучено авторитетного партнера М24, розташованого у нашій будівлі.

Операційний блок клініки CitiDoctor обладнано циклом потужної стерилізаційної служби та унікальною системою очищення повітря, що в комплексі створює максимальний рівень стерильності та безпеки.

Службу реанімації та анестезії обладнано сучасним устаткуванням, заходи здійснюються командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції.

Кімнати перебування розташовані в просторих денному та цілодобовому стаціонарах. В основі їх роботи  персональна увага до кожного пацієнта. Палати обладнано спеціальними функціональними ліжками, телевізорами, санітарною зоною, мають Wi-Fi та комфортний особистий простір. Ми надаємо дієтичне меню для пацієнтів з особливими нормами раціону, а також різноманітну ресторанну кухню на вибір.

Реабілітація пацієнта проводиться із залученням команди спеціалізованого реабілітаційного центру, що допоможе швидко відновитися після операції, у тому числі з використанням обладнання для фізіотерапії BTL.

Ми орієнтовані на результат.

Стиль нашої роботи  відкрита взаємодія із нашими пацієнтами на основі довіри та взаємоповаги.  В пріоритеті у команди точна та швидка діагностика, безпека пацієнта і своєчасне лікування.

Наша сильна сторона  сучасне обладнання, нові технології лікування, малоінвазивна хірургія, комфортна та швидка реабілітація.

Наша місія  боротьба за життя та здоров’я наших пацієнтів.

І в цьому ми проявимо лицарський характер!

Наша сила у нашому досвіді, наша шляхетність  у нашій чесності, наш успіх  у нашій вірі та знаннях.

Ми готові захищати вас від хвороб. Наша спільна мета  ваше здоров’я.

Пацієнт понад усе: ведемо боротьбу за ваше здоров’я без компромісів!ТОВ «Сіті Доктор»

  • Юридична адреса: м. Київ, просп. Степана Бандери, буд. 17/1
  • Місце провадження діяльності: м. Київ, просп. Степана Бандери, буд. 17/1
  • E-mail: [email protected]
  • Інтернет-сайт: https://citidoctor.ua/

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон