«СІТІ ДОКТОР»: боремося за ваше здоров’я без компромісів. Працюємо в умовах війни!

«СІТІ ДОКТОР»: боремося за ваше здоров’я без компромісів. Працюємо в умовах війни!

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» – це сучасний високотехнологічний медичний заклад, що пропонує широкий спектр медичних послуг європейського рівня. Сильні сторони центру – потужні операційні блоки, досвідчені хірурги, новітнє обладнання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» відкрився у 2017 році та став з того часу одним з визнаних лідерів у сфері надання медичних послуг в Україні. Медичний заклад виділяється як роботою фахівців зі світовим визнанням, так і передовими технологіями у хірургії та діагностиці, а також високими стандартами обслуговування. Ми переконані, що здоров’я – це найбільш цінний актив кожної людини, тому пацієнта слід ставити на перше місце та вести боротьбу за його здоров’я без компромісів. Ми забезпечуємо найвищу якість медичної допомоги, роблячи процес лікування максимально ефективним і комфортним.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» неодноразово визнаний лідером свого сегменту медичних послуг в нашій країні. Так, ТОВ «СІТІ ДОКТОР» визнано «Лідером галузі 2020», «Вибором споживача 2020», нагороджено «Золотим символом якості національних товарів та послуг України», а у 2024 році – «Зіркою якості» як краще підприємство України на ринку медичних послуг.

Розглянемо головні особливості медичного центру.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР»: боремося за ваше здоров’я без компромісів. Працюємо в умовах війни!

1. Команда професіоналів

Однією з ключових особливостей хірургічного центру «СІТІ ДОКТОР» є команда висококваліфікованих фахівців. Справжні професіонали з глибоким розумінням своєї галузі та багаторічним досвідом роботи постійно вдосконалюють свої навички, слідкують за новітніми досягненнями медицини та завжди готові надати пацієнтам медичну допомогу на найвищому рівні якості.

Хірурги з багаторічним досвідом. У центрі працюють хірурги зі світовим ім’ям, які успішно виконують найскладніші операції, використовуючи новітні методи й технології. Їх досвід, знання та майстерність гарантують пацієнтам найкращі результати лікування.

Широкий спектр спеціальностей лікарів. У медичному центрі «СІТІ ДОКТОР» ви можете отримати професійну консультацію та допомогу кваліфікованих фахівців з різноманітних напрямків медицини: отоларингологів, ортопедів, гінекологів, урологів, пластичних хірургів, гастроентерологів, кардіологів, ендокринологів, онкологів, гематологів і багатьох інших. За потреби практикується комплексний підхід команди різних фахівців для забезпечення більш ефективного лікування.

Дбайливі медичні сестри та персонал. Уважні кваліфіковані медсестри й турботливий персонал медичного центру забезпечують комфортне перебування та допоможуть у будь-яких питаннях. Ми розуміємо, що високий сервіс, затишок і підтримка під час лікування та реабілітації грають важливу роль.

2. Новітнє обладнання

Найновіші технології хірургії, що забезпечують ефективність, безпечність і малоінвазивність лікування; потужне новітнє діагностичне обладнання; та лабораторія для широкого охоплення найрізноманітніших досліджень – важлива сторона діяльності медичного центру «СІТІ ДОКТОР».

Передові операційні блоки. Операційні блоки «СІТІ ДОКТОРа» оснащені найсучаснішим хірургічним обладнанням від світових виробників. Це дозволяє проводити операції малоінвазивними методами, що мінімізує ризик ускладнень і прискорює процес відновлення. Велика увага приділяється стерильності, тому операційні блоки оснащені ламінарними потоками – сучасною технологією повітряного забезпечення, що гарантує абсолютну стерильність операційних.

Комплексна діагностика та якісне діагностичне обладнання. Центр «СІТІ ДОКТОР» надає можливості для проходження всіх необхідних діагностичних досліджень, серед яких УЗД, КТ, МРТ, рентген, ендоскопічні та лабораторні дослідження тощо. Наш заклад оснащений новітнім діагностичним обладнанням, що дає змогу проводити точні й швидкі дослідження, необхідні для постановки правильного діагнозу.

Сучасна лабораторія. Лабораторія медичного центру «СІТІ ДОКТОР» – багатопрофільний діагностичний центр, що проводить широкий спектр лабораторних досліджень, гарантує високу точність і певність результатів.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР»: боремося за ваше здоров’я без компромісів. Працюємо в умовах війни!

3. Широкий спектр медичних послуг

«СІТІ ДОКТОР» пропонує широкий спектр медичних послуг, охоплюючи різноманітні напрямки хірургії, лікування та діагностики. Від ортопедії та гінекології, від оториноларингології та судинної хірургії – до гематології та кардіології, ендокринної хірургії, онкології, нейрохірургії та інших напрямків – ми забезпечуємо повний цикл медичної допомоги, щоб задовольнити потреби кожного пацієнта.

Хірургія. У медичному центрі «СІТІ ДОКТОР» виконуються унікальні хірургічні втручання, які важко знайти в інших центрах. Хірурги нашого центру зосереджені на виконанні унікальних операцій. Сучасні світові та авторські методики дозволяють знайти рішення у найважчих ситуаціях.

Медичний центр «СІТІ ДОКТОР» спеціалізується в таких напрямках:

  • захворювання ЛОР-органів. Пропонується кваліфікована діагностика та лікування захворювань вуха, горла й носа. Центр оснащений мобільною ендоскопічною системою Stryker Video Endoscopy Tower (США), що необхідна для роботи з відео та зображеннями досліджуваних пазух, порожнин і тканин; ендоскопічною системою KARL STORZ (Німеччина), необхідною для сучасних малоінвазивних ЛОР-операцій; операційним мікроскопом Leica (Швейцарія), що забезпечує умови для застосування щадних методів з максимальним збереженням здорових тканин і структур; електрохірургічним апаратом COBLATOR II – холодноплазменним біполярним апаратом, що дозволяє виконувати широкий спектр ЛОР-операцій при температурі 50-55°С; риноскопічним шейвером – спеціальним інструментом зі змінними різальними насадками для операцій в порожнині носа та носогорла
  • гінекологічні захворювання. У центрі застосовуються як хірургічні, так і консервативні методи лікування гінекологічних захворювань, включаючи міому матки, кісту яєчника, поліпи ендометрія, також використовується пластична хірургія – перінеопластика, або інтимна пластика;
  • захворювання опорно-рухового апарату. Висококваліфіковані досвідчені ортопедий травматологи проводять діагностику та лікування захворювань і травм суглобів, хребта, кісток. Виконуються, зокрема, такі складні операції, як ендопротезування кульшового та колінного суглобів, а для лікування дитячих переломів використовується еластично-стабільний інтрамедулярний нейлінг гнучкими титановими стрижнями без потреби у накладанні гіпсу. Велика перевага нашого ортопедичного відділення полягає в наявності реабілітаційного центру, де пацієнтам проводиться необхідна фізіотерапія для скорішого одужання;
  • естетичні проблеми. Відділення пластичної та реконструктивної хірургії допомагає пацієнтам позбутися вікових змін, дефектів зовнішності та в результаті покращити свою самооцінку. Використовуються такі процедури, як ліпоскульптурування, комплексна пластика для жінок МАМА UPGRADE, маммопластика, реконструктивна хірургія молочних залоз, пластика статевих органів для чоловіків і жінок, хірургічна корекція статі, ринопластика та п’єзоринопластика, блефаропластика та ін.;
  • реабілітація. У центрі «СІТІ ДОКТОР» працює відділення реабілітації, де пацієнти можуть пройти курс відновлення після операцій, травм і різних захворювань. Використовується новітня фізіотерапевтична апаратура компанії BTL. Реабілітологи підбирають індивідуальну програму для кожного пацієнта, застосовуючи електротерапію імпульсними струмами, електрофорез та ультрафонофорез лікарських препаратів, лазеротерапію й магнітотерапію, ударно-хвильову терапію та ультразвукову терапію;
  • профілактичні огляди. У центрі можна пройти профілактичні огляди, які допоможуть вам зберегти здоров’я та запобігти розвитку захворювань. Діють зручні пакети для повного обстеження організму жінок і чоловіків різного віку.
Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР»: боремося за ваше здоров’я без компромісів. Працюємо в умовах війни!

4. Медичні дослідження та розвиток нових методів лікування

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» відомий своєю інноваційною діяльністю у галузі медичних досліджень і розвитку нових методів лікування. Команда центру активно співпрацює з провідними науковими установами й медичними компаніями, щоб впроваджувати новітні медичні технології та забезпечувати пацієнтам доступ до найефективніших методів лікування.

На базі медичного закладу функціонують кафедра хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра хірургії №4 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НМАПО імені П.Л. Шупика, а також Українська школа гематології.

Провідні фахівці центру «СІТІ ДОКТОР» є ініціаторами міжнародних конференцій, виступають спікерами секцій, а сам «СІТІ ДОКТОР» – організатор науково-практичних конференцій, присвячених новітнім технологіям хірургії.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР»: боремося за ваше здоров’я без компромісів. Працюємо в умовах війни!

5. Додаткові переваги лікування

Індивідуальний підхід. До кожного пацієнта в нашому центрі застосовується індивідуальний підхід. Лікарі враховують всі особливості вашого організму та стану здоров’я, щоб підібрати оптимальну за ефективністю та безпечністю схему лікування. Для встановлення чи підтвердження діагнозу використовується сучасне діагностичне обладнання та результати досліджень у лабораторії.

Доступні ціни. «СІТІ ДОКТОР» пропонує доступні ціни на свої послуги. У наш хірургічний центр часто звертаються пацієнти не лише з України, а й з-за кордону.

Зручне розташування. Медичний заклад розташований у центрі міста біля станції м. «Почайна» на проспекті Бандери, поруч з транспортною розв’язкою. Дістатися в «СІТІ ДОКТОР» легко та зручно як для жителів усіх районів столиці, так і для гостей Києва.

«СІТІ ДОКТОР» справедливо вважають не просто медичним центром, а справжньою оазою здоров’я та комфорту, де кожен пацієнт може отримати висококваліфіковану допомогу та щиру турботу, високу якість послуг і дбайливе ставлення. Фахівці медичного центру готові допомогти кожному своєму пацієнтові повернутися до активного та здорового життя навіть у найскладніших випадках.

«СІТІ ДОКТОР» продовжує працювати в умовах війни, розв’язаної проти України терористичним режимом російської федерації. Серед лікарів центру є добровольці, які зараз перебувають у ЗСУ, стійко допомагаючи пораненим і продовжуючи бути професіоналами своєї справи під час драматичних подій історії сьогодення. Місія нашої команди – боротися за здоров’я пацієнтів без компромісів. Для нас пацієнт – понад усе! У мирний час і в умовах війни – ми лікуємо цивільних і військових, дорослих і дітей. Пишаємося своєю командою та її громадянською позицією.

Звертайтеся у «СІТІ ДОКТОР». Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини й повідомлення про спецпропозиції.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон