Безкоштовні консультації лікаря-онколога та онкохірурга кожної суботи!

26 жовтня 2018

Раді повідомити, що відтепер в клініці CitiDoctor кожної суботи з 10.00 до 13.00 ви зможете отримати безкоштовні консультації лікаря-онколога та онкохірурга. Нам важливо, щоб кожен пацієнт, який звертається до клініки CitiDoctor, отримав відповіді на свої запитання стосовно здоров’я та почув поради профільного спеціаліста. У відповідь на ваші численні запити та прохання, ми впроваджуємо безкоштовні консультації онко-спеціалістів на постійній основі.

Онкологічне захворювання може виникнути у будь кого і, на жаль, в будь-якому віці. Зрозуміло, що якісна та своєчасна діагностика онкозахворювань дуже важлива. Кожній людині після 40-ти років рекомендовано хоча б 1 раз на один-два роки робити комп’ютерну томографію всього організму з метою скринінгу.

В клініці «СІТІ ДОКТОР» завжди до ваших послуг:

  • професійна команда лікарів,
  • сучасне обладнання,
  • якісна діагностика.
Раді повідомити, що відтепер кожної суботи з 10 до 13.00 години ранку в клініці CitiDoctor ви зможете отримати безкоштовні консультації лікаря-онколога та онкохірурга!

Звертайтеся до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях команди онкологів нашого медичного центру.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про акції.

З турботою та бажанням допомогти, команда клініки CitiDoctor

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон