Нові технології ELAR в хірургічному лікуванні діастазу прямих м’язів живота

26 вересня 2019

В хірургічному центрі CitiDoctor вперше в Україні було виконано тотальну ендоскопічну підшкірну пластику діастазу прямих м’язів живота під назвою ELAR – endoscopic linea alba reconstruction.

Дане втручання складається з трьох невеликих розрізів довжиною від 5 мм до 1 см. Розрізи виконуються в зоні носіння нижньої білизни та лишаються зовсім непомітними й комфортними в подальшому житті. При даному виді пластики білої лінії живота хірург не входить в черевну порожнину, а виконує втручання в штучно створеному шарі між шкірою та м’язами передньої черевної стінки.

Прийнято вважати, що дане втручання неможливо провести, якщо раніше у пацієнта було виконано абдомінопластику та ліпосакцію. У нашої пацієнтки було 6 входжень в черевну порожнину, а також абдомінопластика та ліпосакція в анамнезі. Було прийнято рішення виконати саме операцію ELAR. Втручання пройшло успішно. Доступи для пластики виконано в області вже існуючих рубців після абдомінопластики. В день операції пацієнтка була повністю активна та вже самостійно ходила. Термін реабілітації – 1 день.

Хірургічний центр CitiDoctor – це нові можливості для сучасної медицини в Україні. Ми зібрали команди досвідчених спеціалістів та обладнали операційні якісним устаткуванням для того, щоб використовувати лише максимально сучасні методи лікування. В пріоритеті для нас комфорт пацієнта, його швидка реабілітація та абсолютно безпечна хірургія!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соціальних мережах Facebook та Instagram, будьте в курсі всіх новин в нашому щотижневому дайджесті подій та знайомтеся на сайті центру зі спеціалістами.

Для уточнюючих питань та детальної консультації телефонуйте до нашого контакт-центру за телефоном +38 (044) 333-48-85. Бережіть себе та не відкладайте своє здоров’я на потім!

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон