Артроскопія

Артроскопія – це один з найсучасніших малоінвазивних методів дослідження суглобів, коли через мікророзрізи вводяться спеціальні прилади, що візуалізують внутрішні структури суглобів. Методика дозволяє точно та швидко поставити діагноз і одночасно, при необхідності, провести прицільне введення лікарських препаратів або мікро-операції. Процес відновлення після артроскопії найбільш швидкий, а сама процедура відбувається безболісно та комфортно для пацієнта.

Артроскопія – це один з найсучасніших малоінвазивних методів дослідження суглобів, коли через мікророзрізи вводяться спеціальні прилади, що візуалізують внутрішні структури суглобів. Методика дозволяє точно та швидко поставити діагноз і одночасно, при необхідності, провести прицільне введення лікарських препаратів або мікро-операції.

Процес відновлення після артроскопії найбільш швидкий, а сама процедура відбувається безболісно та комфортно для пацієнта.

У клініці «СІТІ ДОКТОР» для артроскопії використовується сучасний ендоскоп Olympus Exera II CV-180. Дане устаткування дозволяє провести ендоскопію практично будь-якого суглоба.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон