Блефаропластика

Блефаропластика – це пластична операція повік, що дозволяє значно змінити зовнішність людини, зробити її молодшою, більш життєрадісною та привабливою. Повіки помітно омолоджуються за рахунок видалення зайвої шкіри, що нависає, та жирових гриж. Хоч операція і здається простою, вона має багато нюансів, що впливають на результат.

В нашій клініці цю операцію проводить досвідчений офтальмопластичний хірург, який володіє сучасними методиками хірургії повік і враховує особливості анатомії очей. Тільки офтальмолог та офтальмопластичний хірург може делікатно і безпечно для ока провести таку операцію. Крім того, тільки пластичний офтальмохірург під час проведення блефаропластики може запропонувати пацієнту одночасно вирішити й інші косметичні задачі, що стосуються повік та тканин навколо очей.

Що може запропонувати офтальмопластик:

  • позбавити від «темних кіл» під очима та ефекту «запалих очей» після надмірного видалення жиру (дана методика також виконується за рахунок перерозподілу жирової тканини, створює ефект «розкритих», а не запалих очей);
  • підняти зовнішній край брови під час операції блефаропластики;
  • прибрати не лише зайву шкіру на верхніх повіках, але й одночасно зкоригувати опущення повіки, так званий птоз (ця операція виконується на м’язах, що піднімають верхню повіку, і виконується лише офтальмохірургом);
  • змінити форму розрізу очей, надати їм мигдалеподібну форму за рахунок корекції зовнішнього краю повік (це хірургічне втручання також виконується лише пластичними офтальмохірургами, оскільки потребує бездоганного знання анатомії ока та його придатків).

Усі пластичні операції в клініці «СІТІ ДОКТОР» проходять з використанням радіоножа.

 

Використання радіоножа дозволяє максимально скоротити післяопераційний період і повернутися до звичайної соціальної активності в найкоротші терміни.

Як правило, до роботи (завдяки атравматичним методикам хірургії) можна приступати вже за 7-10 днів, остаточний ефект після операції досягається за 1-2 місяці.

Спеціальні програми косметологічної реабілітації, що включають в себе фізіотерапію, мікротоки, традиційний лімфодренажний масаж, зроблять післяопераційний період коротким і комфортним.

Дізнайтесь більше про сучасний операційний блок хірургічного центру CitiDoctor.

Кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії Барінова Ганна Олександрівна розказує про блефаропластику – пластику повік.

 

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Консультативні послуги

Консультація пластичного хірурга Барінова А. О. 1200
Консультація пластичного хірурга, професора Бука Г. Ю. 1000
Консультація пластичного хірурга Заідов Е. 1000
Онлайн консультація п'єзоринопластичного хірурга Заїдова Е. 1000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон